Linia 53A 53B 53C 53D 53E

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 03.02.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA (2166)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Dw. Łódź Fabryczna 0 0 0 0 0 0 0 0
Narutowicza 2 2 2 2 2 2 2 2
Rewolucji 1905 r. 3 3 3 3 3 3 3 3
rondo Solidarności 4 4 4 4 4 4 4 4
Źródłowa 7 6 6 7 7 6 7 6
Smutna 9 8 8 9 9 8 9 8
Wojska Polskiego10 9 91010 910 9
Łomnicka1211111212111211
Śnieżna1413131414131413
CH M11514141515141514
Kerna1615151616151615
Janosika1817171818171817
Marmurowa2019192020192019
Karkonoska NŻ (NŻ)22212122----
Olkuska NŻ (NŻ)23222223----
Granatowa NŻ (NŻ)24232324----
Hiacyntowa25242425----
Nowosolna2726------
Nowosolna--2627----
Tatarkiewicza--2728----
Autostrada A1 #--2829----
Natolin--3031----
Natolin - pętla--3132----
Teolin--3233----
Lipiny 67--3435----
Lipiny--3536----
Paprotnia-Moczydła--3738----
Paprotnia--3839----
Paprotnia I--3940----
Łódzka(Brzeziny)--4142----
Kościuszki(Brzeziny)--4344----
św. Anny--4546----
Gimnazjum(Brzeziny)--4849----
Głowackiego(Brzeziny)--4950----
Beskidzka NŻ (NŻ)----21202120
Opolska NŻ (NŻ)----23222322
Moskuliki #----24232423
Dąbrowa----26252625
Kopanka 24a----28272827
Kalonka----29282928
Kalonka II----30293029
Kalonka (osiedle)----3130--
Niecki----3231--
Borchówka 21----3332--
Borchówka 39----3433--
Borchówka Las----3534--
Borchówka 7----3736--
Boginia działki----3938--
Boginia chłodnia----4039--
Boginia----4241--
Stare Skoszewy 23----4342--
Skoszewy (szkoła)----4544--
Skoszewy ----4645--
Kalonka/Centrum Ojca Pio------3231
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
38D
14E23D2939B48E
0015E20B30D40B44C5054E
00B062436E37D44B49C
04E0826D344445x50E56
01C1325D31E3752
01x04x07E132531x37D4955x
01B13E1925D3749
0113C2537E49D
011325D3749E
01C132537E49
01C1319B25E3149
01C13E25B3137E43C56
07D13B19E2531D43B55E
01D132534x37C4354x57
1724E28x37B47D58
1727E3747D
0717D27E3752
0717C27E3741x
0731E32D37B57
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
09E1929D3959
09E1939B49C59
09E193959
1929E3959
1929C3949E59
193944D49E59
19B3949E59
09C193959
09E193949D59
09E193959
09E14B2429C3959
09E193959
09E1929B34C3959
193949E59
1929D3949E59
193949E54C59
143949E59
1934D38x39B49E59
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
29D59
09E193949C59
09E19B3959
1934E3959
1929C3944E49B59
193944D49E
04243949E59
09C193959
09E193944D58x59
09E193959
09E1929C3959
09E193959
09E1929C3953x59
193949E59
09D193949E59
19B29C3949E59
143949E59
02x18x1939B49E59
B - kurs do Głowackiego (Brzeziny) jako linia 53B
C - kurs do Skoszew jako linia 53C
D - kurs do Kalonka/Centrum Ojca Pio jako linia 53D
E - kurs do Zjazdowa jako linia 53E
x - od Narutowiczado zaj. Limanowskiego: Jaracza, Sterlinga, dojeżdża do: Narutowicza
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.