Czas przejazdu do: | min | min | Rojna (NŻ) | 0 | 0 | Nektarowa NŻ | 1 | 1 | Rąbieńska (NŻ) | 2 | 2 | Kwiatowa NŻ | 3 | 3 | Kwiatowa NŻ | 4 | 4 | Złotno (NŻ) | 5 | 5 | Biegunowa NŻ | 7 | 7 | Krańcowa NŻ | 8 | 8 | Michałowicza NŻ | 10 | 10 | Biegunowa (NŻ) | 11 | 11 | cm. Mania (NŻ) | 13 | 13 | Jarzynowa (NŻ) | 14 | 14 | Unii Lubelskiej (NŻ) | 15 | 15 | Praussa (NŻ) | 16 | 16 | Drewnowska (NŻ) | 19 | 19 | Srebrzyńska (NŻ) | 21 | 21 | Legionów (NŻ) | 22 | 22 | Żeligowskiego (NŻ) | 24 | 24 | Pogonowskiego (NŻ) | 25 | 25 | Gdańska (NŻ) | 27 | 27 | Zielona | 36 | 36 | Struga (NŻ) | 37 | 37 | Piotrkowska (NŻ) | 38 | 38 | Sienkiewicza (NŻ) | 39 | 39 | Roosevelta (NŻ) | 40 | 40 | Piłsudskiego (NŻ) | 42 | 42 | Pogotowie Ratunkowe (NŻ) | 43 | 43 | Tymienieckiego (Ericsson)NŻ | 44 | 44 | Kilińskiego (NŻ) | 46 | 46 | Senatorska (NŻ) | 47 | 47 | Przybyszewskiego (NŻ) | 48 | 48 | Poznańska NŻ | 49 | 49 | Kilińskiego (NŻ) | 50 | 50 | Rzgowska (NŻ) | 52 | 52 | pl. Niepodległości | 54 | 54 | Dąbrowskiego (NŻ) | 55 | 55 | Lecznicza (NŻ) | 56 | 56 | Kilińskiego (NŻ) | 58 | 58 | Dw. Łódź Chojny (NŻ) | 59 | 59 | Dachowa (NŻ) | 61 | 61 | cm. Rzgowska (NŻ) | 62 | 62 | Rzgowska (NŻ) | 64 | - | Socjalna (NŻ) | 65 | - | Powszechna (NŻ) | 66 | - | Mieszczańska NŻ | 68 | - | Rzgowska (NŻ) | 69 | - | Rzgowska (NŻ) | - | 63 | Tuszyńska NŻ | - | 64 | Łazowskiego (NŻ) | - | 65 | Wczesna NŻ | - | 66 | Królewska (NŻ) | - | 67 | Rzgowska (NŻ) | 71 | 69 | Sczanieckiej (NŻ) | 73 | 71 | Przednia (NŻ) | 74 | 72 | Instytut CZMP | 75 | 73 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54 | 18x | 36x | 06x | - |
| | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54 | 18x | 36x | 06x | - |
| | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54B | 24 | 54 | 24y | 36x | 18x | 48x |
| B - kurs przez Strażacką, Łazowskiego, Kos. Gdyńskich, Rzgowską, Paradną jako linia N3B y - od Struga do zaj. Nowe Sady: Struga, Wólczańską, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady x - od Unii Lubelskiej do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|