Linia 97A

MPK-Łódź Sp. z o.o.


linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 13.11.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WOJSKA POLSKIEGO - POŁUDNIOWA (ALEKS.) (3203)
Czas przejazdu do:minminminmin
Południowa (Aleks.) 0 0 0 0
Bratoszewskiego (Aleks.) 2 2 2 2
CPN 4 4 4 4
Zielony Romanów 5 5 5 5
Rąbień Centrum 7 7 7 7
szkoła (Rąbień) 9 9 9 9
Szaraka (Rąbień)10101010
Wysoka (Rąbień)11111111
Szczecińska (Anton.) #13131313
Szczecińska #16161616
Podchorążych 12117171717
Molla19191919
Łucznicza20202020
Napoleońska21212121
Złotno22222222
Biegunowa24242424
Krańcowa25252525
Krakowska27272727
Michałowicza28282828
Minerska29292929
ZOO31313131
Unii Lubelskiej (Fala)34333533
Legionów37353836
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)40384139
Dw. Łódź Kaliska42404341
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
25
0337
0137
23
05
25
25
45
-
1240
1449
41
25
0545
25
25
45
45
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
43
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
-
53
-
13
33
53
-
13
33
53
-
13
33
53
-
13
33
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.