Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RODZINY POZNAŃSKICH - DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA (2161)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Dw. Łódź Fabryczna 0 0 0 0 0 0 0 0
Kilińskiego 1 1 1 1 1 1 1 1
Piotrkowska 2 2 2 2 2 2 2 2
Kościuszki 3 3 3 3 3 3 3 3
Gdańska 6 6 6 6 6 6 6 6
pl. Barlickiego 9 8 7 7 8 9 8 7
Pogonowskiego1110 9 9101110 9
Żeligowskiego1211101011121110
Karolewska1413121213141312
Włókniarzy1614131314161413
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1816151416181615
Dw. Łódź Kaliska1917161517191716
Bandurskiego2018171618---
Wróblewskiego2220191820---
Waltera-Janke NŻ2321201921---
Atlas Arena-----201817
Wileńska-----211918
Wróblewskiego-----222019
Wyszyńskiego-----232120
Obywatelska2523222123252322
Retkińska2725242325272524
Plocka2826252426282625
Maratońska 912927262528292726
Popiełuszki3028272629302827
Popiełuszki 213129282730312928
Pływacka NŻ3230292831323029
Retkinia Kusocińskiego3331302932333130
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
42B
02B22B42B
0217B2941B53
05B1729B4153B
0517B2943B
0222B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B4257B
0921B3345B57
09B2133B4557B
0921B3345B57
09B2140B
0020B40
02B2242B
0222B35x42
02B2242B
0222B42B57x
17x37x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
22B42B
0222B42B
0121B41
01B2141B
0217B3247B
0217B3247B
0217B3247B
0217B3247B
0217B3247B
0217B3247B
0218B3247B
0222B42
01B2141B
0121B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42B57x
17x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0232B
02B32
02B32
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42
02B2242B
0222B42B56x
16x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Wyszyńskiego do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 86B)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.