Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 02.01.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA (2169)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Dw. Łódź Fabryczna 0 0 0 0 0 0 0 0
Dw. Łódź Fabryczna 1 1 1 1 1 1 1 1
Narutowicza 3 3 3 3 3 3 3 3
Rewolucji 1905 r. 5 5 5 5 5 5 5 5
Wschodnia 7 7 7 7 7 7 7 7
Piotrkowska 9 9 9 9 8 9 9 9
Próchnika1111111110111111
Gdańska1313131312131313
pl. Barlickiego1615141513161514
Pogonowskiego1817161715181716
Żeligowskiego1918171816191817
Karolewska2120192018212019
Włókniarzy2321202219232120
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2523222420252322
Dw. Łódź Kaliska2624232521262423
Bandurskiego2725242622---
Wróblewskiego2927262824---
Waltera-Janke3028272925---
Atlas Arena-----272524
Wileńska-----282625
Wróblewskiego-----292726
Wyszyńskiego-----312827
Obywatelska3129283026322928
Retkińska3330293127343029
Plocka3431303228353130
Maratońska 913632313429373231
Popiełuszki3733323530383332
Popiełuszki 213834333631393433
Pływacka3935343732403534
Retkinia Kusocińskiego4036353833413635
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
37B57B
17B37B57
1735B50
05B2035B50
05B2037B57
17B3757B
1737B57
17B3757B
1737B57
17B3550B
05B2035B50
05B2035B50
05B2035B50
05B2037B57
17B3757B
1737B57
17B3747x57B
1737B57
17B37B54x
14x34x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
17B37B57
17B37B56
16B3656B
1636B57
14B2944B59
14B2944B59
14B2944B59
14B2944B59
14B2944B59
14B2944B59
13B2944B59
16B3656B
1636B56
16B3757B
1737B57
17B3757B
1737B57
17B37B54x
14x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
58
28B58B
2858B
2858B
1838B58
18B3858B
1838B58
18B3858B
1838B58
18B3858B
1838B58
18B3858B
1838B58
18B3858B
1838B58
18B3858B
1838B58
18B38B53x
13x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Wyszyńskiego do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 86B)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.