Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 02.01.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POPIEŁUSZKI - WYSZYŃSKIEGO (1610)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Wyszyńskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Popiełuszki 21 1 1 1 1 1 1 1 1
Maratońska 2 2 2 2 2 2 2 2
Maratońska 91 3 3 3 3 3 3 3 3
Plocka 4 4 4 4 4 4 4 4
Retkińska 6 6 6 6 6 6 6 6
Obywatelska 7 7 7 7 7 7 7 7
Waltera-Janke 9 9 9 9 9 9 9-
Wróblewskiego11111111111111-
Wyszyńskiego------- 9
Wróblewskiego-------11
Wileńska-------12
Atlas Arena-------14
Dw. Łódź Kaliska1513151313141315
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1814161414161418
Karolewska (Dw. Ł. Kaliska)1915171515171519
Włókniarzy2016181616181620
6 Sierpnia2218201818201822
Pogonowskiego2319211919211923
pl. Barlickiego2521232121232125
Gdańska2823252423252328
Piotrkowska3227292826282632
Wschodnia3428303027292734
Kilińskiego3529313128302835
Sterlinga3630323229312936
Kamińskiego3832343431333038
Rewolucji 1905 r.4033353632343140
Narutowicza4134363733353241
Dw. Łódź Fabryczna4235373834363342
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
55
15B3555B
10B2535B50
05B2035B50
05B2035B40x55
15B3555B
1535B45x55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B50
05B2035B50
05B2035B50
05B2023x35B55
15B25x3555B
1535B55
15B3555B
1835B55B
15B35B55B58x
18x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
55B
15B35B55
15B3555B
1535B55
15B3550B
0520B3550B
0520B3550B
0520B3550B
0520B3550B
0520B3550B
0520B3550B
0520B3555B
10x15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55B
15B35B37x57x
17x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
1545B
1545B
1545B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55B
15B35B36x55x
15x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.