Linia 71A 71B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 14.09.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RZGOWSKA - DACHOWA (1027)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Dachowa 0 0 0 0 0
cm. Rzgowska 1 1 1 1 1
Kurczaki 3 2 2 3 2
św. Wojciecha 5 3 3 5 3
Paradna 7 5 5 7 5
Rzgowska NŻ 8 6 6 8 6
Nowe Górki NŻ 9 7 7 9 7
Józefów 60 NŻ10 8 810 8
Bieszczadzka NŻ11 9 911 9
Kolumny NŻ1210101210
Bronisin NŻ1311111311
Wiskicka NŻ141212--
Paprociowa NŻ161414--
Bronisin NŻ181616--
Pogodna201817--
Paprociowa NŻ211918--
Czternastu Straconych NŻ232120--
Wrzecionowa NŻ---1412
Kolumny 242 NŻ---1513
Cierniówki NŻ---1614
Tomaszowska2523221816
Małego Rycerza2725242018
Jędrzejowska2826252119
Ofiar Terroryzmu 11 Września2927262220
Szybowa3129282422
Młynek3331302624
Kowalszczyzna3432312725
Lodowa3533322826
Szymańskiego3634332927
Konspiracyjnego WP3735343028
Śląska3937363230
Tatrzańska4139383432
Dąbrowskiego4341403634
park Podolski4543423836
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
37B
13B2448B
06B24B3558B
18B34B49
10B27B56B
27B
03B1839B
15B51B
0526B45B
03B21B39B51
15B33B51B
09B2145B
03B21B3357B
15B2754B
40B
28B44
16B
04B44
48B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
19B
05B1945B
23B
03B43B57
23B
03B43B
23B37
03B43B
23B
03B1743B
23B
03B1743B
23B
03B45B
25B41
05B43B
23B47
12B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
05B1945B
23B
03B43B57
23B
03B43B
23B37
03B43B
23B
03B1743B
23B
03B1743B
23B
03B45B
25B41
05B43B
23B47
12B
B - kursuje przez Kolumny, Józefów
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.