Linia 69A 69B

MPK-ŁódĽ Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: NOWE SADY - ROD OLIMPIJKA (0626)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
ROD Olimpijka 0 0 0 0 0 0
zajezdnia MPK 1 1 1 1 1 1
Elektronowa NŻ 3 3 3 3 3 3
Nowe Sady 5 5 5 5 5 5
Jana Pawła II 7 7 7 7 7 7
Obywatelska 9 9 9 9 9 9
r. Lotników Lwowskich101010101010
Zaolziańska131212131212
Karpacka151414151414
Tuszyńska171616171616
Kilińskiego201918201918
Kraszewskiego212019212019
¦migłego-Rydza222120222120
Tatrzańska242322242322
Konspiracyjnego WP252423252423
Kadłubka262524262524
Gojawiczyńskiej272625272625
D±browskiego282726282726
Dw. ŁódĽ D±browa292827292827
D±browskiego302928---
Lodowa313029---
Ordonówny333231---
Lodowa 97343332---
D±browskiego353433---
Ossendowskiego---302928
Lodowa---313029
Lodowa 91363534323130
Dostawcza373635333231
Andrzejewskiej393736353332
cm. Zarzew403837363433
Lodowa413938373534
rondo Sybiraków424039383635
rondo Sybiraków434140393736
rondo Inwalidów454342413938
rondo Inwalidów464443424039
Dw. ŁódĽ Widzew484645444241
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
22B_42_57_
12_27_42_57_
12_29_41_53_
0517_29_41_53_
05B_17B_29B41B_53B_
05B_17B_29B_41B53B_
05B_17B_29B_41B_43x53B_
05_17_29_41_53B_
05B17B_29_41_53_
05_17_29_41_53_
05_17_2941_53_
05_17_29_41_53_
05_17_29_41B_53B
05B_17B_29B_41_56B_
16B_31x_36B_56B_
16_36_56
16B_36B_56_
10_33_56_
16B_3856B_
05x_21x_41x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
36_56_
16_36_56_
16_36_56_
16_36_53_
08_23_38B_53B_
08B_23B_38B_53B_
08B_23B_38_53_
08B_23B_38B_53B_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08_23_38_53_
08B_23B_38B_56B_
00x_16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16_36_56_
16B_36B_56_
16_36_56_
16_36_56_
16B_36B_56B_
00x_20x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
16_46_
16_46_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16_36_56_
16_36_56_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16B_36B_56B_
16_36_56_
16_36_56_
16B_36B_56B_
01x_21x_
B - kurs z pominięciem ul. Ossendowskiego jako linia 69B
x - dojeżdża do: zajezdnia MPK
kursuj± autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóĽnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-ŁódĽ Spółka z o.o. jest zabronione.