Linia 69A 69B

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 03.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POLITECHNIKI - R. LOTNIKÓW LWOWSKICH (0809)
Czas przejazdu do:minminminmin
r. Lotników Lwowskich 0 0 0 0
Politechniki 3 2 2 2
Jana Pawła II 6 4 5 5
Nowe Sady 8 6 7 7
Elektronowa 9 7 8 8
zajezdnia MPK11 91010
ROD Olimpijka12101111
Waltera-Janke13111212
Maratońska14121313
Obywatelska16141515
Retkińska18151616
Plocka19161717
Maratońska 9121171819
Popiełuszki22181920
Popiełuszki 2123192021
Pływacka24202122
Retkinia Kusocińskiego25212223
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
47_
022136_51_
06_2138_54
06_18_314355
07_19_3143_50
02_1426_38_50
02142638_50_
0214_2638_50
07_19_314355
07_19_3143_57
09_1931_43_55
071931_43_55
07_1931_4355_
07_19314355_
03_13x23_4353x
03_23_41_
052545_
01_25_45
05_25_45
05_21x_41x_
01x11x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
01_25_45_
05_25_45_
05_25_45_
05_25_40_55_
06_21_36_51_
06_21_36_51_
06_21_36_51_
06_21_36_51_
10_25_40_55_
10_25_40_55_
10_25_45_51x_
05_21_41_51x_
01_21_41_
01_21_41_
01_25_45_
01_21_41_
01_25_45_
05_25_45_
01x_21x_41x_
01x_21x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
09_43_
15_45_
15_45_
15_45_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
05_25_45_
05_25_45_
05_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
05_25_45_
05_25_45_
01x_21x_41x_
01x_21x_
x - dojeżdża do Elektronowej jako linia 69B (z pominięciem ul. Ossendowskiego)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.