Linia 69A 69B

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 03.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PADEREWSKIEGO - TUSZYŃSKA (0716)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Tuszyńska 0 0 0 0 0
Karpacka 2 1 1 1 2
Zaolziańska 4 2 2 2 4
r. Lotników Lwowskich 6 4 4 4 6
Politechniki 9 6 6 6 9
Jana Pawła II12 8 9 912
Nowe Sady 1410111114
Elektronowa1511121215
zajezdnia MPK1713141417
ROD Olimpijka1814151518
Waltera-Janke1915161619
Maratońska2016171720
Obywatelska2218191922
Retkińska2419202023
Plocka2520212124
Maratońska 912721222325
Popiełuszki2822232426
Popiełuszki 212923242527
Pływacka3024252628
Retkinia Kusocińskiego3125262729
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
43_58
1732_47_
02_1732_48
00_12_253749
01_13_2537_4456_
0820_32_4456
082032_44_56
08_2032_44
01_13_253749
01_13_2537_51
03_1325_37_49
011325_37_49
01_1325_3749_
01_13253749_57_
07x17_3747x57_
17_37_
012141_57_
21_41
01_21_41
01_17x_37x_57x
07x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
57_
21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_36_51_
02_17_32_47_
02_17_32_47_
02_17_32_47_
02_17_32_47_
06_21_36_51_
06_21_36_51_
06_21_41_47x_
01_17_37_47x_57_
17_37_57_
17_37_57_
21_41_57_
17_37_57_
21_41_
01_21_41_57x_
17x_37x_57x_
17x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
05_39_
11_41_
11_41_
11_41_57_
17_37_57_
17_37_57_
17_37_57_
17_37_
01_21_41_
01_21_41_
01_17_37_57_
17_37_57_
17_37_57_
17_37_57_
17_37_57_
17_37_
01_21_41_
01_21_41_57x_
17x_37x_57x_
17x_
x - dojeżdża do Elektronowej jako linia 69B (z pominięciem ul. Ossendowskiego)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.