Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: LOTNISKO (2070)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Lotnisko 0 0 0 0 0 0 0 0
Pienista NŻ 2 2 2 2 2 2 2 2
Komandorska 3 3 3 3 3 3 3 3
Rusałki 4 4 4 4 4 4 4 4
Obywatelska 5 5 5 5 5 5 5 5
Elektronowa 7 7 7 7 7 7--
Obywatelska 106 8 8 8 8 8 8--
Nowe Sady 9 9 9 9 9 9--
Obywatelska131213121312--
Wróblewskiego161416141615--
Łaska171517151716--
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)211821182119--
Karolewska (Dw. Ł. Kaliska)221922192220--
Włókniarzy232023202321--
6 Sierpnia262226232523--
Pogonowskiego NŻ272327242624--
Maratońska NŻ------ 7 7
Wyszyńskiego------ 8 8
Wróblewskiego------1010
Wileńska------1111
Atlas Arena------1212
Dw. Łódź Kaliska------1313
Łąkowa NŻ------1515
Żeromskiego------1717
Kopernika------2120
pl. Barlickiego2925292628262423
Pogonowskiego3127312830282625
Żeligowskiego3328332932292826
Legionów3530353134313028
Srebrzyńska3631363235323129
Drewnowska3833393437343331
Kutrzeby4034413539363532
Odolanowska4135423640373633
Czarnkowska4336443741383834
Lutomierska4739484045414237
Limanowskiego4941504247434439
Bałucki Rynek5143524449454641
Dolna5445554652474943
Kowalska5646574754485144
Murarska5747584855495245
r. Powstańców 1863r.5949605057515447
Litewska6050615158525548
Morelowa6151625259535649
Sowińskiego6252635360545750
Dw. Łódź Arturówek6453655462565951
Sikorskiego6655675664586153
Syrenki6756685765596254
Radogoszcz Wschód6857695866606355
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
20B_58
18_40b_58
12B_19_35B_44_
00B_08_24B36_48B_56_
09_15y25B_40y_43_
05B_23_41B_59_
23B_39_
03B_19_43B_59_
23B_39_
03B_19_43b_54_
13B24_37B_45_
01B_13b_25B33_49B_57_
13B_21_37B_45y_47
09B_24y_25_48y49B_
05_29B_55_
20B_38_
00B_18_40B_58_
03y_20B_42_
00_16y_31y_57z_
13y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
55_
17B_35_57B_
15_37B_55_
10B_26_50B_
04_29B_44_
00B_10_30B_40_
00B_10_30B_40_
00B_10_30B_40_
00B_10_30B_40_
00B_10_30B_40_
00B_10_30B_40_
00B_10_30B_40_
00B_11_39B_57_
19B_37_59B_
17_39B_57_
19B_37_59B_
17_39B_57_
19B_37_53y_
00_20x_33y_57L_
13y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
17B_45_
13B_41_
14B_41_
18B_35_58B_
15_38B_55_
18B_35_58B_
15_38B_55_
18B_35_58B_
15_38B_55_
18B_35_58B_
15_38B_56_
15B_34_56B_
14_36B_54_
16B_34_56B_
14_36B_54_
16B_34_47x_
00_20x_34x_53x_
12y_
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
z - od Kutrzeby do zaj. Limanowskiego: Klonową, Limanowskiego (zjazd po trasie linii 65B)
x - od Kutrzeby do zaj. Limanowskiego: Klonową, Limanowskiego (zjazd po trasie linii 65A)
y - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Pienistą, Nowe Sady
L - od Wyszyńskiego (przesiadka na N2) do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.