Linia 53A 53B 53C 53D 53E

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: UNIWERSYTECKA - REWOLUCJI 1905 R. (2062)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Rewolucji 1905 r. 0 0 0 0 0 0 0 0
rondo Solidarności 1 1 1 1 1 1 1 1
Źródłowa 4 3 3 4 4 3 4 3
Smutna 6 5 5 6 6 5 6 5
Wojska Polskiego 7 6 6 7 7 6 7 6
Łomnicka 9 8 8 9 9 8 9 8
Śnieżna1110101111101110
CH M11211111212111211
Kerna1312121313121312
Janosika1514141515141514
Marmurowa1716161717161716
Karkonoska NŻ18171718----
Olkuska NŻ19181819----
Granatowa NŻ20191920----
Hiacyntowa21202021----
Nowosolna2322------
Nowosolna--2223----
Tatarkiewicza--2324----
Autostrada A1 #--2425----
Natolin (NŻ)--2627----
Natolin - pętla--2728----
Teolin (NŻ)--2829----
Lipiny 67 (NŻ)--3031----
Lipiny--3132----
Paprotnia-Moczydła (NŻ)--3334----
Paprotnia (NŻ)--3435----
Paprotnia I (NŻ)--3536----
Łódzka(Brzeziny) (NŻ)--3738----
Kościuszki(Brzeziny)--3940----
św. Anny--4142----
Gimnazjum(Brzeziny)--4344----
Głowackiego(Brzeziny)--4445----
Beskidzka NŻ----18171817
Opolska NŻ----20192019
Moskuliki #----21202120
Dąbrowa----23222322
Kopanka 24a----25242524
Kalonka----26252625
Kalonka II----27262726
Kalonka (osiedle)----2827--
Niecki----2928--
Borchówka 21 (NŻ)----3029--
Borchówka 39 (NŻ)----3130--
Borchówka Las (NŻ)----3231--
Borchówka 7 (NŻ)----3433--
Boginia działki (NŻ)----3635--
Boginia chłodnia (NŻ)----3736--
Boginia----3938--
Stare Skoszewy 23----4039--
Skoszewy (szkoła)----4241--
Skoszewy ----4342--
Kalonka/Centrum Ojca Pio------2928
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41D
17E26D3242B51E
0318E23B33D43B47C5357E
03B092739E40D47B52C
07E1129D374753E59
04C1628D34E4055
10E162840D52
04B16E2228D4052
0416C2840E52D
041628D4052E
04C162840E52
04C1622B28E3452
04C16E28B3440E46C59
10D16B22E2834D46B58E
04D162840C46
002027E40B50D
012030E4050D
1020D30E4055
1020C30E40
1034E35D40B
00
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
12E2232D42
0212E2242B52C
0212E2242
022232E42
022232C4252E
02224247D52E
0222B4252E
0212C2242
0212E224252D
0212E2242
0212E17B2732C42
0212E2242
0212E2232B37C42
02224252E
022232D4252E
02224252E57C
02174252E
022237D40B52E
02
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
32D
0212E224252C
0212E22B42
022237E42
022232C4247E52B
02224247D52E
07274252E
0212C2242
0212E224247D
0212E2242
0212E2232C42
0212E2242
0212E2232C42
02224252E
0212D224252E
0222B32C4252E
02174252E
022240B52E
02
B - kurs do Głowackiego (Brzeziny) jako linia 53B
C - kurs do Skoszew jako linia 53C
D - kurs do Kalonka/Centrum Ojca Pio jako linia 53D
E - kurs do Zjazdowa jako linia 53E
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.