Linia 53A 53B 53C 53D 53E

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: UNIWERSYTECKA - NARUTOWICZA (2304)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Narutowicza 0 0 0 0 0 0 0 0
Rewolucji 1905 r. 1 1 1 1 1 1 1 1
rondo Solidarności 2 2 2 2 2 2 2 2
Źródłowa 5 4 4 5 5 4 5 4
Smutna 7 6 6 7 7 6 7 6
Wojska Polskiego 8 7 7 8 8 7 8 7
Łomnicka10 9 91010 910 9
Śnieżna1211111212111211
CH M11312121313121312
Kerna1413131414131413
Janosika1615151616151615
Marmurowa1817171818171817
Karkonoska NŻ19181819----
Olkuska NŻ20191920----
Granatowa NŻ21202021----
Hiacyntowa22212122----
Nowosolna2423------
Nowosolna--2324----
Tatarkiewicza--2425----
Autostrada A1 #--2526----
Natolin (NŻ)--2728----
Natolin - pętla--2829----
Teolin (NŻ)--2930----
Lipiny 67 (NŻ)--3132----
Lipiny--3233----
Paprotnia-Moczydła (NŻ)--3435----
Paprotnia (NŻ)--3536----
Paprotnia I (NŻ)--3637----
Łódzka(Brzeziny) (NŻ)--3839----
Kościuszki(Brzeziny)--4041----
św. Anny--4243----
Gimnazjum(Brzeziny)--4445----
Głowackiego(Brzeziny)--4546----
Beskidzka NŻ----19181918
Opolska NŻ----21202120
Moskuliki #----22212221
Dąbrowa----24232423
Kopanka 24a----26252625
Kalonka----27262726
Kalonka II----28272827
Kalonka (osiedle)----2928--
Niecki----3029--
Borchówka 21 (NŻ)----3130--
Borchówka 39 (NŻ)----3231--
Borchówka Las (NŻ)----3332--
Borchówka 7 (NŻ)----3534--
Boginia działki (NŻ)----3736--
Boginia chłodnia (NŻ)----3837--
Boginia----4039--
Stare Skoszewy 23----4140--
Skoszewy (szkoła)----4342--
Skoszewy ----4443--
Kalonka/Centrum Ojca Pio------3029
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
40D
16E25D3141B50E
0217E22B32D42B46C5256E
02B082638E39D46B51C
06E1028D364652E58
03C1527D33E3954
09E152739D51
03B15E2127D3951
0315C2739E51D
031527D3951E
03C152739E51
03C1521B27E3351
03C15E27B3339E45C58
09D15B21E2733D45B57E
03D152739C4559
1926E39B49D
001929E3949D
0919D29E3954
0919C29E39
0933E34D39B59
-
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
11E2131D41
0111E2141B51C
0111E2141
012131E41
012131C4151E
01214146D51E
0121B4151E
0111C2141
0111E214151D
0111E2141
0111E16B2631C41
0111E2141
0111E2131B36C41
01214151E
012131D4151E
01214151E56C
01164151E
012136D39B51E
01
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
31D
0111E214151C
0111E21B41
012136E41
012131C4146E51B
01214146D51E
06264151E
0111C2141
0111E214146D
0111E2141
0111E2131C41
0111E2141
0111E2131C41
01214151E
0111D214151E
0121B31C4151E
01164151E
012139B51E
01
B - kurs do Głowackiego (Brzeziny) jako linia 53B
C - kurs do Skoszew jako linia 53C
D - kurs do Kalonka/Centrum Ojca Pio jako linia 53D
E - kurs do Zjazdowa jako linia 53E
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.