Linia 9B 9A

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia tramwajowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.04.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: HETMAŃSKA - ZAKŁADOWA (2111)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Zakładowa 0 0 0 0 0 0
Dąbrówki 1 1 1 1 1 1
Zagłoby 3 3 3 3 3 3
Janów 4 4 4 4 4 4
Książąt Polskich 7 6 7 7 7 7
Lermontowa10 910101010
Gogola111011111111
rondo Inwalidów121112121212
Maszynowa141314141414
Widzew Stadion161516161616
Niciarniana181718181818
Konstytucyjna (Wi-Ma)191819191919
Sarnia212021212121
Piłsudskiego242223232424
Tuwima262425252626
Narutowicza282627272828
Tramwajowa302829293030
pl. Dąbrowskiego323031313232
Dw. Łódź Fabryczna343233333434
Kilińskiego363435353636
Piotrkowska383536373838
Kościuszki403738394040
Gdańska423940414242
pl. Barlickiego444041424344
pl. Hallera454142434445
1 Maja474344454647
Włókniarzy5046474849-
Unii Lubelskiej (Fala)5349505152-
ZOO5551525354-
Krakowska5652535455-
Zdrowie5753545556-
Zdrowie5854555657-
Włókniarzy Legionów-----49
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3858
173856
13253749
0113253749
0113253749
01A1325A3749A
0113A2537A49
01A1325A3749A
0113A2537A49
0113253749
0113253749
0113253749
0113253749
0113253755
1518x3538x55
153555
153555
153555
1927x36x56x
16x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
45
052545
052646
062646
06213651
06213651
06213651
06213651
06213651
06213651
06213651
06213541x55
153555
153555
153555
153555
153555
153555
1927x34x54x
16x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0535
0535
053656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163655
153555
153555
1927x34x54x
16x
A - kurs skrócony do pętli Włókniarzy Legionów jako linia 9A
x - od Narutowicza do zaj. Telefoniczna: Narutowicza, Konstytucyjną, Pomorską
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.