Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RˇBIEŃSKA - PODJAZDOWA (1544)
Czas przejazdu do:minminminmin
Podjazdowa 0 0 0 0
Traktorowa 1 1 1 1
Kwiatowa 2 2 2 2
Siewna 3 4 4 4
Biegunowa 5 6 6 6
Michałowicza 6 7 7 7
Minerska 7 8 8 8
Konstantynowska 9101010
Retkińska12131313
Kowieńska13141414
Atlas Arena14151515
Dw. ŁódĽ Kaliska15161616
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)16181817
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)18212019
Dw. ŁódĽ Kaliska19222120
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
27
013257
1843
1647
1648
1241
0739
1146
2251
1755
1839
032851
2357
2242
052954
1947
112749
1754
2247
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
15s
0555
47
36
0948
35
2059
35
18
0042
1854
40
23
29
17
03
0351
32
s - odjazdy ważne tylko w soboty
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.