Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: SZCZECIŃSKA - ŚW. TERESY (1128)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
św. Teresy 0 0 0 0 0 0 0 0
św. Teresy 109 1 1 1 1 1 1 1 1
Kaczeńcowa 2 2 2 2 2 2 2 2
Kaczeńcowa 16 4 4 4 4 4 4 4 4
Aleksandrowska 5 5 5 5 5 5 5 5
Kaczeńcowa 6 6 6 6 6 6 6 6
Aleksandrowska 8 8 8 8 9 9 7 7
Lniana 9 9 9 91010 8 8
Wici101111101211 9 9
Rojna1213131214131110
Szczecińska1415151416151312
Wojskowa1516161517161413
Szwadronowa1617171618171514
Rąbieńska 761718181719181615
Podjazdowa1819191820191716
Traktorowa1920201921201817
Kwiatowa2021212022211918
Siewna2123232224222019
Biegunowa2325252426242221
Michałowicza2426262527252322
Minerska2527272628262423
Konstantynowska2729292830282625
Retkińska3032323133312928
Kowieńska3133333234323029
Atlas Arena3234343335333130
Dw. Łódź Kaliska3335353436343231
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)3437373638353332
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)3640393841373534
Dw. Łódź Kaliska3741403942383635
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
0943
1439
002557
2857
2954
2349
2153
28
043359
3558
1943
0831
0337
022347
1136
012954
1032
0037
0530
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
59s
49
39
31
2053
32
19
0443
19
0244
26
0238
24
07
13
0147
47
35
16
s - odjazdy ważne tylko w soboty
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.