Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KONSTANTYNOWSKA - OKRĘGLIK (ZGIERZ) (3463)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Okręglik (Zgierz) 0 0 0 0 0 0 0 0
Kocidłowska # 1 1 1 1 1 1 1 1
Li¶ciasta 2 2 2 2 2 2 2 2
cm. Szczecińska 3 3 3 3 3 3 3 3
¶w. Teresy 4 5 5 5 4 5 4 4
¶w. Teresy 109 5 6 6 6 5 6 5 5
Kaczeńcowa 6 7 7 7 6 7 6 6
Kaczeńcowa 16 8 9 9 9 8 9 8 8
Aleksandrowska 9101010 910 9 9
Kaczeńcowa1011111110111010
Aleksandrowska1213131312141111
Lniana1314141413151212
Wici1416161514171313
Rojna1618181716191514
Szczecińska1820201918211716
Wojskowa1921212019221817
Szwadronowa2022222120231918
R±bieńska 762123232221242019
Podjazdowa2224242322252120
Traktorowa2325252423262221
Kwiatowa2426262524272322
Siewna2528282726292423
Biegunowa2730302928312625
Michałowicza2831313029322726
Minerska2932323130332827
Konstantynowska3134343332353029
Retkińska3437373635383332
Kowieńska3538383736393433
Atlas Arena3639393837403534
Dw. ŁódĽ Kaliska3740403938413635
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)3842424140433736
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)4045444342463938
Dw. ŁódĽ Kaliska4146454443474039
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
0539
103556
2152
2352
2449
1945
1749
24
002955
3053
1438
032658
3257
1843
073257
2550
062856
33
0126
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
55s
45
35
26
1548
27
1459
38
1457
39
2158
34
20
03
0957
43
43
31
12
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.