Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POPIEŁUSZKI - KS. POPIELUSZKI (ZGIERZ) (3056)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
ks. Popieluszki (Zgierz) 0 0 0 0 0 0 0 0
Łódzka (Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1 1
¦niechowskiego (Zgierz) 3 3 3 3 3 3 3 2
Sokołowska(Zgierz) 4 4 4 4 4 4 4 3
cmentarz (Zgierz) 5 5 5 5 5 5 5 4
tor PKP (Zgierz) 6 6 6 6 6 6 6 5
Kwasowa 7 7 7 7 7 7 7 6
Okręglik (Zgierz) 8 8 8 8 8 8 8 7
Kocidłowska # 9 9 9 9 9 9 9 8
Li¶ciasta10101010101010 9
cm. Szczecińska1111111111111110
¶w. Teresy1213131312131211
¶w. Teresy 1091314141413141312
Kaczeńcowa1415151514151413
Kaczeńcowa 161617171716171615
Aleksandrowska1718181817181716
Kaczeńcowa1819191918191817
Aleksandrowska2021212120221918
Lniana2122222221232019
Wici2224242322252120
Rojna2426262524272322
Szczecińska2628282726292524
Wojskowa2729292827302625
Szwadronowa2830302928312726
R±bieńska 762931313029322827
Podjazdowa3032323130332928
Traktorowa3133333231343029
Kwiatowa3234343332353130
Siewna3336363534373231
Biegunowa3538383736393433
Michałowicza3639393837403534
Minerska3740403938413635
Konstantynowska3942424140433837
Retkińska4245454443464140
Kowieńska4346464544474241
Atlas Arena4447474645484342
Dw. ŁódĽ Kaliska4548484746494443
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)4650504948514544
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)4853525150544746
Dw. ŁódĽ Kaliska4954535251554847
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
57
31
022748
1344
1544
1641
1137
0941
1652
2147
2245
063055
1850
2449
103559
2449
174259
2149
2654
19
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
48s
38
28
19
0841
20
0752
31
0750
32
1451
27
1356
-
0250
36
36
24
05
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.