Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - SZKOŁA NR 1 (ZGIERZ) (3037)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
szkoła nr 1 (Zgierz) 0 0 0 0 0 0 0 0
Piłsudskiego (Zgierz) 1 1 1 1 1 1 1 1
Dubois (Zgierz) 2 2 2 2 2 2 2 2
plac Kilińskiego (Zgierz) 4 4 4 4 4 4 4 4
ks. Popieluszki (Zgierz) 6 6 7 7 7 7 8 6
Łódzka (Zgierz) 7 7 8 8 8 8 9 7
¦niechowskiego (Zgierz) 9 91010101011 9
Sokołowska(Zgierz)1010111111111210
cmentarz (Zgierz)1111121212121311
tor PKP (Zgierz)1212131313131412
Kwasowa1313141414141513
Okręglik (Zgierz)1414151515151614
Kocidłowska #1515161616161715
Li¶ciasta1616171717171816
cm. Szczecińska1717181818181917
¶w. Teresy1819202019202118
¶w. Teresy 1091920212120212219
Kaczeńcowa2021222221222320
Kaczeńcowa 162223242423242522
Aleksandrowska2324252524252623
Kaczeńcowa2425262625262724
Aleksandrowska2627282827293025
Lniana2728292928303126
Wici2830313029323327
Rojna3032333231343529
Szczecińska3234353433363731
Wojskowa3335363534373832
Szwadronowa3436373635383933
R±bieńska 763537383736394034
Podjazdowa3638393837404135
Traktorowa3739403938414236
Kwiatowa3840414039424337
Siewna3942434241444538
Biegunowa4144454443464740
Michałowicza4245464544474841
Minerska4346474645484942
Konstantynowska4548494847505144
Retkińska4851525150535447
Kowieńska4952535251545548
Atlas Arena5053545352555649
Dw. ŁódĽ Kaliska5154555453565750
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)5256575655585951
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska)5459605857616253
Dw. ŁódĽ Kaliska5560615958626354
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
2556
2142
0738
0837
0934
0430
0234
0945
1440
153758
2247
1042
1641
022953
1843
113653
1543
2048
13
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
42s
32
22
12
0134
13
0045
24
0043
25
0744
21
0750
56
44
30
30
1859
-
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.