Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KRAKOWSKA - MICHAŁOWICZA (0403)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Michałowicza 0 0 0 0 0 0 0 0
Biegunowa 2 2 2 2 2 2 2 2
Siewna 3 3 3 4 3 4 3 3
Kwiatowa 4 4 4 6 4 6 4 4
Traktorowa 5 5 5 7 5 8 5 5
Podjazdowa 6 6 6 8 6 9 6 6
Rąbieńska 76 7 7 7 9 710 7 7
Szwadronowa 8 8 810 811 8 8
Wojskowa1010101210131010
Szczecińska1111111311141111
Teofilów Rojna1514141715181414
Wici1615151816191515
Lniana1716161917201616
Rydzowa1918182119221818
Aleksandrowska2120202321242020
Kaczeńcowa 162221212422252121
św. Teresy2423232624272323
Kaczeńcowa2524242725282424
św. Teresy 1092625252826292525
Szczecińska2726262927302626
cm. Szczecińska2928283129322827
Liściasta3130303331343029
Kocidłowska #3231323533363130
Okręglik (Zgierz)3433343735383332
tor PKP (Zgierz)3534353836393433
cmentarz (Zgierz)3635363937403534
Śniechowskiego (Zgierz)3736384139423635
Łódzka (Zgierz)3837404341443736
Łódzka (Zgierz)3938414442453837
ks. Popieluszki (Zgierz)4039424543463938
plac Kilińskiego (Zgierz)4241444745484140
Dubois (Zgierz)4443464947504342
Piłsudskiego (Zgierz)4544485149524443
szkoła nr 1 (Zgierz)4746505351544645
Piątkowska /park (Zgierz)4847515452554746
Łęczycka (Zgierz)5150545757604948
Parzęczewska (Zgierz)5352565960635150
Tuwima (Zgierz)5453576061645251
Sezam (Zgierz)5554586162655352
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)5655596263665453
przychodnia (Zgierz)5756606364675554
szkoła (Zgierz)5857616465685655
Os. 650-lecia (Zgierz)5958626566695756
Parzęczewska /Staffa(Zg.)6059636667705857
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0844
1240
0127
0134
023356
2349
2153
28
0433
0539
042551
1437
0943
072549
1935
023053
113359
37
0127
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
58s
48
38
30
2154
34
19
0343
1958
48
25
0737
23
11
14
0242
39
27
10
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.