Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KRAKOWSKA - MINERSKA (0402)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Minerska 0 0 0 0 0 0 0 0
Michałowicza 1 1 1 1 1 1 1 1
Biegunowa 3 3 3 3 3 3 3 3
Siewna 4 4 4 5 4 5 4 4
Kwiatowa 5 5 5 7 5 7 5 5
Traktorowa 6 6 6 8 6 9 6 6
Podjazdowa 7 7 7 9 710 7 7
Rąbieńska 76 8 8 810 811 8 8
Szwadronowa 9 9 911 912 9 9
Wojskowa1111111311141111
Szczecińska1212121412151212
Teofilów Rojna1615151816191515
Wici1716161917201616
Lniana1817172018211717
Rydzowa2019192220231919
Aleksandrowska2221212422252121
Kaczeńcowa 162322222523262222
św. Teresy2524242725282424
Kaczeńcowa2625252826292525
św. Teresy 1092726262927302626
Szczecińska2827273028312727
cm. Szczecińska3029293230332928
Liściasta3231313432353130
Kocidłowska #3332333634373231
Okręglik (Zgierz)3534353836393433
tor PKP (Zgierz)3635363937403534
cmentarz (Zgierz)3736374038413635
Śniechowskiego (Zgierz)3837394240433736
Łódzka (Zgierz)3938414442453837
Łódzka (Zgierz)4039424543463938
ks. Popieluszki (Zgierz)4140434644474039
plac Kilińskiego (Zgierz)4342454846494241
Dubois (Zgierz)4544475048514443
Piłsudskiego (Zgierz)4645495250534544
szkoła nr 1 (Zgierz)4847515452554746
Piątkowska /park (Zgierz)4948525553564847
Łęczycka (Zgierz)5251555858615049
Parzęczewska (Zgierz)5453576061645251
Tuwima (Zgierz)5554586162655352
Sezam (Zgierz)5655596263665453
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)5756606364675554
przychodnia (Zgierz)5857616465685655
szkoła (Zgierz)5958626566695756
Os. 650-lecia (Zgierz)6059636667705857
Parzęczewska /Staffa(Zg.)6160646768715958
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0743
1139
0026
0033
013255
2248
2052
27
0332
0438
032450
1336
0842
062448
1834
012952
103258
36
0026
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
57s
47
37
29
2053
33
18
0242
1857
47
24
0636
22
10
13
0141
38
26
09
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.