Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KAROLEWSKA - WŁÓKNIARZY (DW. Ł. KALISKA) (2072)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska) 0 0 0 0 0 0 0 0
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska) 1 1 1 1 1 1 1 1
Dw. Łódź Kaliska 2 2 2 2 2 2 2 2
Atlas Arena 3 3 3 3 3 3 3 3
Kowieńska 5 5 5 5 5 5 5 5
Retkińska 6 6 6 6 6 6 6 6
Konstantynowska 8 8 8 8 8 8 8 8
Minerska 9 9 9 9 9 9 9 9
Michałowicza1010101010101010
Biegunowa1212121212121212
Siewna1313131413141313
Kwiatowa1414141614161414
Traktorowa1515151715181515
Podjazdowa1616161816191616
Rąbieńska 761717171917201717
Szwadronowa1818182018211818
Wojskowa2020202220232020
Szczecińska2121212321242121
Teofilów Rojna2524242725282424
Wici2625252826292525
Lniana2726262927302626
Rydzowa2928283129322828
Aleksandrowska3130303331343030
Kaczeńcowa 163231313432353131
św. Teresy3433333634373333
Kaczeńcowa3534343735383434
św. Teresy 1093635353836393535
Szczecińska3736363937403636
cm. Szczecińska3938384139423837
Liściasta4140404341444039
Kocidłowska #4241424543464140
Okręglik (Zgierz)4443444745484342
tor PKP (Zgierz)4544454846494443
cmentarz (Zgierz)4645464947504544
Śniechowskiego (Zgierz)4746485149524645
Łódzka (Zgierz)4847505351544746
Łódzka (Zgierz)4948515452554847
ks. Popieluszki (Zgierz)5049525553564948
plac Kilińskiego (Zgierz)5251545755585150
Dubois (Zgierz)5453565957605352
Piłsudskiego (Zgierz)5554586159625453
szkoła nr 1 (Zgierz)5756606361645655
Piątkowska /park (Zgierz)5857616462655756
Łęczycka (Zgierz)6160646767705958
Parzęczewska (Zgierz)6362666970736160
Tuwima (Zgierz)6463677071746261
Sezam (Zgierz)6564687172756362
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)6665697273766463
przychodnia (Zgierz)6766707374776564
szkoła (Zgierz)6867717475786665
Os. 650-lecia (Zgierz)6968727576796766
Parzęczewska /Staffa(Zg.)7069737677806867
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
58
34
023051
1751
2452
2346
1339
1143
1854
2355
2954
1541
042759
3357
1539
092552
2043
012349
2751
17
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
48s
38
28
20
1144
24
0953
33
0948
38
1557
27
13
01
0452
32
29
17
00
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.