Linia 6.

ZPK Markab
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: DW. ŁÓD¬ KALISKA (1712)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Dw. ŁódĽ Kaliska 0 0 0 0 0 0 0 0
Włókniarzy (Dw. Ł. Kaliska) 1 1 1 1 1 1 1 1
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska) 2 2 2 2 2 2 2 2
Dw. ŁódĽ Kaliska 3 3 3 3 3 3 3 3
Atlas Arena 4 4 4 4 4 4 4 4
Kowieńska 6 6 6 6 6 6 6 6
Retkińska 7 7 7 7 7 7 7 7
Konstantynowska 9 9 9 9 9 9 9 9
Minerska1010101010101010
Michałowicza1111111111111111
Biegunowa1313131313131313
Siewna1414141514151414
Kwiatowa1515151715171515
Traktorowa1616161816191616
Podjazdowa1717171917201717
R±bieńska 761818182018211818
Szwadronowa1919192119221919
Wojskowa2121212321242121
Szczecińska2222222422252222
Teofilów Rojna2625252826292525
Wici2726262927302626
Lniana2827273028312727
Rydzowa3029293230332929
Aleksandrowska3231313432353131
Kaczeńcowa 163332323533363232
¶w. Teresy3534343735383434
Kaczeńcowa3635353836393535
¶w. Teresy 1093736363937403636
Szczecińska3837374038413737
cm. Szczecińska4039394240433938
Li¶ciasta4241414442454140
Kocidłowska #4342434644474241
Okręglik (Zgierz)4544454846494443
tor PKP (Zgierz)4645464947504544
cmentarz (Zgierz)4746475048514645
¦niechowskiego (Zgierz)4847495250534746
Łódzka (Zgierz)4948515452554847
Łódzka (Zgierz)5049525553564948
ks. Popieluszki (Zgierz)5150535654575049
plac Kilińskiego (Zgierz)5352555856595251
Dubois (Zgierz)5554576058615453
Piłsudskiego (Zgierz)5655596260635554
szkoła nr 1 (Zgierz)5857616462655756
Pi±tkowska /park (Zgierz)5958626563665857
Łęczycka (Zgierz)6261656868716059
Parzęczewska (Zgierz)6463677071746261
Tuwima (Zgierz)6564687172756362
Sezam (Zgierz)6665697273766463
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)6766707374776564
przychodnia (Zgierz)6867717475786665
szkoła (Zgierz)6968727576796766
Os. 650-lecia (Zgierz)7069737677806867
Parzęczewska /Staffa(Zg.)7170747778816968
Dni robocze oprócz sobótPozostałe dni
GodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
57
33
012950
1650
2351
2245
1238
1042
1753
2254
2853
1440
032658
3256
1438
082451
1942
002248
2650
16
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
47s
37
27
19
1043
23
0852
32
0847
37
1456
26
12
00
0351
31
28
1659
-
s - odjazdy ważne tylko w soboty
# - granica strefy taryfowej
KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.