Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ROKICIŃSKA - GWARNA
(1531)
Czas przejazdu do:
min
Gwarna
0
Gajcego
2
Walentynowicz NŻ
3
Dunikowskiego NŻ
4
Autostrada A1 NŻ
5
Józefiaka
7
Transmisyjna
8
Hetmańska NŻ
9
Książąt Polskich NŻ
10
Rokicińska 144 NŻ
11
Lermontowa
13
Gogola
14
rondo Inwalidów
15
rondo Inwalidów
16
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35
57
-
19
52
52
-
32
-
12
45
-
25
10
20
05
45
-
25
-
05
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
-
42
-
15
-
02
42
-
15
55
-
35
-
15
55
-
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
-
42
-
15
-
02
37
-
15
55
-
35
-
15
55
-
-
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.