MPK-Łódź Sp. z o.o linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PARADNA - RZGOWSKA (0726)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
Rzgowska
0
0
0
0
Paradna
1
1
1
1
ICZMP szpital
2
2
2
2
Rzgowska NŻ
3
3
3
3
Bartoszewskiego
5
5
5
5
Zagadkowa NŻ
6
6
6
6
Trybunalska
8
8
8
8
Demokratyczna
9
9
9
9
Pryncypalna
11
11
11
11
Pabianicka
14
14
14
14
Rogozińskiego
15
15
15
15
Obywatelska
17
17
17
17
Wróblewskiego
20
19
20
19
Łaska
21
20
21
20
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)
26
23
25
24
Dw. Łódź Kaliska
29
26
28
27
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
55
35
15
55
39
19
55
35
15
55
35
15
55
35
15
55
35
15
55
35
21
01
35
15
55
35
15
42x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
55
35
15
55
39
19
55
35
15
55
35
15
55
35
15
55
35
15
55
35
20
00
35
15
55
35
15
42x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
08
03
33
12
55
35
15
55
36
16
55
35
15
55
35
15
55
35
17
57
35
15
55
35
15
42x
x - od Rogozińskiego do zaj. Nowe Sady: Jana Pawła II, Obywatelska, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.