Linia 89
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 25.09.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: BRUKOWA - ZBĄSZYŃSKA NŻ
(2386)
Czas przejazdu do:
min
min
Zbąszyńska NŻ
0
0
Dw. Łódź Żabieniec
2
1
Bielicowa
3
2
Sierpowa
5
4
Duńska NŻ
6
5
Ludowa NŻ
7
6
św. Teresy NŻ
8
7
Kaczeńcowa
9
8
św. Teresy 109 NŻ
10
9
Szczecińska
11
10
cm. Szczecińska
13
12
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
37
07
37
11
41
14
41
11
41
11
33
14
44
11
41
11
41
08
38
08
41
11
41
11
41
11
41
10
40
10
40
10
40
10
40
10
40
10
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
07
52
37
12
07
52
37
22
07
52
37
22
07
06
37
22
07
52
37
22
07
52
37
22
07
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
52
37
12
07
52
37
22
07
52
37
22
07
06
37
22
07
52
37
22
07
52
37
22
-
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.