Linia 89
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 25.09.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŚW. TERESY - BRUKOWA NŻ
(1193)
Czas przejazdu do:
min
min
Brukowa NŻ
0
0
Pojezierska
2
1
Zbąszyńska NŻ
3
2
Dw. Łódź Żabieniec
5
3
Bielicowa
6
4
Sierpowa
8
6
Duńska NŻ
9
7
Ludowa NŻ
10
8
św. Teresy NŻ
11
9
Kaczeńcowa
12
10
św. Teresy 109 NŻ
13
11
Szczecińska
14
12
cm. Szczecińska
16
14
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
35
05
35
08
38
11
38
08
38
08
30
11
41
08
38
08
38
05
35
05
38
08
38
08
38
08
38
08
38
08
38
08
38
08
38
08
38
08
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
05
50
35
10
05
50
35
20
05
50
35
20
05
04
35
20
05
50
35
20
05
50
35
20
05
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
50
35
10
05
50
35
20
05
50
35
20
05
04
35
20
05
50
35
20
05
50
35
20
-
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.