Czas przejazdu do: | min | min | Ludowa NŻ | 0 | 0 | Duńska NŻ | 1 | 1 | Traktorowa | 3 | 3 | Bielicowa | 5 | 5 | Dw. Łódź Żabieniec | 7 | 7 | Zbąszyńska NŻ | 9 | 9 | Pojezierska | 10 | 10 | św. Teresy NŻ | 11 | 11 | Włókniarzy NŻ | 14 | 13 | św. Teresy NŻ | 16 | 14 | Liściasta NŻ | 17 | 15 | Jantarowa | 19 | 17 | Radogoszcz Zachód | 20 | 18 | Dw. Łódź Radogoszcz Zach.NŻ | 21 | 19 | 11 Listopada NŻ | 23 | 21 | Zgierska NŻ | 25 | 23 | Zgierska | 28 | 26 | Nastrojowa | 30 | 28 | Dw. Łódź Radogoszcz Wschód NŻ | 31 | 29 | Syrenki | 32 | 30 | Sikorskiego | 33 | 31 | pl. Słoneczny | 35 | 33 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 45 | 18 | 48 | 19 | 46 | 16 | 46 | 16 | 38 | 19 | 49 | 16 | 46 | 16 | 46 | 13 | 43 | 13 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 18 | 48 | 18 | 48 | 18 | 48 | 18 | 48 | 18 | 42 | 58x | 28x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | 00 | 45 | 20 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 14 | 45 | 30 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 50 | 28x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | 45 | 20 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 14 | 45 | 30 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 00 | 45 | 30 | 15 | 42x | - |
| x - od Bielicowej do zaj. Limanowskiego: Aleksandrowską, Woronicza, Wielkopolską, Lutomierską, Klonową, Limanowskiego KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|