Czas przejazdu do: | min | min | Kaczeńcowa | 0 | 0 | Traktorowa NŻ | 1 | 1 | Ludowa NŻ | 2 | 2 | Duńska NŻ | 3 | 3 | Traktorowa | 5 | 5 | Bielicowa | 7 | 7 | Dw. Łódź Żabieniec | 9 | 9 | Zbąszyńska NŻ | 11 | 11 | Pojezierska | 12 | 12 | św. Teresy NŻ | 13 | 13 | Włókniarzy NŻ | 16 | 15 | św. Teresy NŻ | 18 | 16 | Liściasta NŻ | 19 | 17 | Jantarowa | 21 | 19 | Radogoszcz Zachód | 22 | 20 | Dw. Łódź Radogoszcz Zach.NŻ | 23 | 21 | 11 Listopada NŻ | 25 | 23 | Zgierska NŻ | 27 | 25 | Zgierska | 30 | 28 | Nastrojowa | 32 | 30 | Dw. Łódź Radogoszcz Wschód NŻ | 33 | 31 | Syrenki | 34 | 32 | Sikorskiego | 35 | 33 | pl. Słoneczny | 37 | 35 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 43 | 16 | 46 | 17 | 44 | 14 | 44 | 14 | 36 | 17 | 47 | 14 | 44 | 14 | 44 | 11 | 41 | 11 | 44 | 14 | 44 | 14 | 44 | 14 | 44 | 14 | 44 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 46 | 16 | 40 | 56x | 26x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 58 | 43 | 18 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 12 | 43 | 28 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 48 | 26x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | 43 | 18 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 12 | 43 | 28 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 58 | 43 | 28 | 13 | 40x | - |
| x - od Bielicowej do zaj. Limanowskiego: Aleksandrowską, Woronicza, Wielkopolską, Lutomierską, Klonową, Limanowskiego KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|