Linia 83

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 15.05.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: NAWROT - TARGOWA (4829)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Targowa 0 0 0 0 0 0 0 0
Kilińskiego 1 1 1 1 1 1 1 1
Tuwima 3 3 3 3 3 3 3 3
Sienkiewicza 5 5 5 6 5 5 5 5
Piotrkowska 6 6 6 8 7 6 6 6
Gdańska 8 8 810 9 8 8 8
pl. Barlickiego1110111312111010
Pogonowskiego1312131514131212
Żeligowskiego1513151716151314
Włókniarzy1715192120171516
Konstantynowska (Fala)1917222423191718
Srebrzyńska2018232524201819
Praussa2119242625211920
Siewna2320262827232122
Krakowska2522283029252324
Kwiatowa2723303231262425
Rąbieńska2824313332272526
Nektarowa2925323433282627
Traktorowa3227353735302829
Kaczeńcowa3328363836312930
Wiernej Rzeki3429373937323031
Rydzowa3530384038333132
Lniana3731404239343233
Aleksandrowska3933424441363435
Wersalska 474135444643383637
Szczecińska4236454744393738
św. Teresy4337464845403839
cm. Szczecińska4539485047424041
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
2747
072747
07274254
0617294153
0517294153
0515x2545
052545
052545
052545
042545
0517294153
0517294153
0517294153
05172947
072737x47
072747
0717x2747
072747
072737x57x
17x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
47
072747
072747
072747
07264358
13284358
13284159
14294158
14284358
13284358
13284358
13284755x
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072737x57x
17x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0232
0232
0232
022747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072747
072737x57x
17x
x - od Żeligowskiego do zaj. Limanowskiego: Kasprzaka, Hipoteczną, Klonową, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.