Linia 81

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TRAKTOROWA - LUDOWA (1212)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Ludowa 0 0 0 0 0
Duńska 1 1 1 1 1
Traktorowa 3 3 3 3 2
Bielicowa 5 5 5 5 4
Dw. Łódź Żabieniec 7 7 7 7 6
Limanowskiego 9 9 9 9 8
Pojezierska10101010 9
Elektrociepłownia EC31212121211
Włókniarzy1414141413
Grunwaldzka1515151514
Sierakowskiego1717171716
Zgierska1919191918
Żarnowcowa2121212120
r. Powstańców 1863r.2322222221
Marysińska2524242423
Gibalskiego2625252524
Inflancka2726262625
Okopowa2827272726
Bracka2928282827
Sporna3230313129
Palki3331323230
Łomnicka3633343532
Brzezińska3835363734
Stokowska3936373835
Sikawa Centrum Handlowe4037383936
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
38
082848
07263951
0315273951
03152946
0612x2646
062646
062646
062646
062646
0315273951
0315273951
0315273951
06264650x
0610x2646
062646
062646
062643x46
123243x
11x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
38
0838
082848
082848
08243954
09243954
09243954
09243954
09243954
09243954
09243954
08x102949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
1024x3245x
09x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
0959
2959
2959
2959
2949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
102949
092949
092949
092945x49
123247x
07x
x - od Bielicowej do zaj. Limanowskiego: Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.