Linia 81

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WOJSKA POLSKIEGO - ŁOMNICKA (1339)
Czas przejazdu do:minminminminmin
Łomnicka 0 0 0 0 0
Palki 3 2 2 2 2
Wojska Polskiego 6 4 5 4 5
Bracka 7 5 6 5 6
Okopowa 8 6 7 6 7
Zagajnikowa10 8 9 8 9
Gibalskiego11 910 910
Marysińska1311121112
r. Powstańców 1863r.1513141314
Żarnowcowa1715161516
Zgierska1916171617
Sierakowskiego2118191718
Grunwaldzka2219201819
Włókniarzy2320211920
Elektrociepłownia EC32522232021
Brukowa2724252223
Dw. Łódź Żabieniec2926272425
Bielicowa3027282526
Sierpowa3229302728
Duńska3330312829
Ludowa3431322930
św. Teresy3532333031
Kaczeńcowa3734353233
św. Teresy 1093835363334
Szczecińska3936373435
cm. Szczecińska4138393637
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1949
092946
01163146
01183348
032040
002040
002040
002040
002040
002040
00183348
03183348
03183348
03183858
183856
163656
163656
163656
2446x56x
16x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1949
193959
193959
1938
00203651
06213651
06213651
06213651
06213651
06213651
06213651
06214050x
002040
00204059
193959
193959
193959
193959
2434x52x
15x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0030
0030
0030
012141
012141
012141
012141
012141
012141
012141
012141
012040
002040
002040
002040
002040
002035x55x
15x
x - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.