Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: STRUGA - PIOTRKOWSKA (0248)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Piotrkowska 0 0 0 0 0 0 0 0
Gdańska 2 2 2 2 2 2 2 2
Pogonowskiego 4 4 4 4 4 4 4 4
Żeligowskiego 5 5 5 5 5 5 5 5
Włókniarzy 9 8 8 8 9 8 8 8
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)111010 9111010 9
Dw. Łódź Kaliska1211111012111110
Atlas Arena13121211----
Kowieńska14131312----
----14131312
----15141413
----18171615
Krzemieniecka1614151320191817
Wileńska1715161421201918
Kusocińskiego1816171522212019
Babickiego2018191724232221
Armii Krajowej2119201825242322
Popiełuszki2220211926252423
Retkinia2422232128272625
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
012141
01214156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
12274257
12274257
122741
012134x41
012141
012141
012141
01214151x
11x31x51x
11x
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
012141
012141
012141
012141
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
012141
012141
01214151x
11x31x45x
04x
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
51
2151
2151
21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
01A21A41A
002141
012141
01214151x
11x31x51x
11x
A - kurs przez Aquapark Fala, Ogród Botaniczny, ZOO
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.