Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TUWIMA - KILIŃSKIEGO (EC1 CENTR. NAUKI) (1227)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Kilińskiego (EC1 Centr. Nauki) 0 0 0 0 0 0 0 0
Sienkiewicza 2 2 3 2 2 2 2 2
Piotrkowska 3 3 4 3 3 3 3 3
Gdańska 5 5 6 5 5 5 5 5
Pogonowskiego 7 7 8 7 7 7 7 7
Żeligowskiego 8 8 9 8 8 8 8 8
Włókniarzy1211131111121111
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1413151312141313
Dw. Łódź Kaliska1514161413151414
Atlas Arena1615171514---
Kowieńska1716181615---
-----171616
-----181717
-----212019
Krzemieniecka1917201816232221
Wileńska2018211917242322
Kusocińskiego2119222018252423
Babickiego2321242220272625
Armii Krajowej2422252321282726
Popiełuszki2523262422292827
Retkinia2725282624313029
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
58
183858
183853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233853
08233858
1831x3858
183858
183858
183858
183848x
08x28x48x
08x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
58
183858
183858
183858
183858A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58
183858
183858
183848x
08x28x42x
01x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
-
48
1848
1848
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A58A
18A38A57
183858
183858
183848x
08x28x48x
08x
A - kurs przez Aquapark Fala, Ogród Botaniczny, ZOO
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.