Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TUWIMA - RODZ. KINDERMANNÓW NŻ (1224)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Rodz. Kindermannów NŻ 0 0 0 0 0 0 0 0
Wysoka 1 1 1 1 1 1 1 1
Targowa (Planetarium) 3 3 3 3 3 3 3 3
Kilińskiego (EC1 Centr. Nauki) 4 4 4 4 4 4 4 4
Sienkiewicza 6 6 7 6 6 6 6 6
Piotrkowska 7 7 8 7 7 7 7 7
Gdańska 9 910 9 9 9 9 9
Pogonowskiego1111121111111111
Żeligowskiego1212131212121212
Włókniarzy1615171515161515
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1817191716181717
Dw. Łódź Kaliska1918201817191818
Atlas Arena2019211918---
Kowieńska2120222019---
-----212020
-----222121
-----252423
Krzemieniecka2321242220272625
Wileńska2422252321282726
Kusocińskiego2523262422292827
Babickiego2725282624313029
Armii Krajowej2826292725323130
Popiełuszki2927302826333231
Retkinia3129323028353433
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
54
143454
143449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193449
04193454
1427x3454
143454
143454
143454
143444x
04x24x44x
04x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
54
143454
143454
143454
143454A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54
143454
143454
143444x
04x24x38x57x
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
-
44
1444
1444
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A54A
14A34A53
143454
143454
143444x
04x24x44x
04x
A - kurs przez Aquapark Fala, Ogród Botaniczny, ZOO
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.