Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KOPCIŃSKIEGO - PIŁSUDSKIEGO (2048)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Piłsudskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Rodziny Grohmanów NŻ 2 2 2 2 2 2 2 2
Rodz. Kindermannów NŻ 3 3 3 3 3 3 3 3
Wysoka 4 4 4 4 4 4 4 4
Targowa (Planetarium) 6 6 6 6 6 6 6 6
Kilińskiego (EC1 Centr. Nauki) 7 7 7 7 7 7 7 7
Sienkiewicza 9 910 9 9 9 9 9
Piotrkowska1010111010101010
Gdańska1212131212121212
Pogonowskiego1414151414141414
Żeligowskiego1515161515151515
Włókniarzy1918201818191818
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2120222019212020
Dw. Łódź Kaliska2221232120222121
Atlas Arena2322242221---
Kowieńska2423252322---
-----242323
-----252424
-----282726
Krzemieniecka2624272523302928
Wileńska2725282624313029
Kusocińskiego2826292725323130
Babickiego3028312927343332
Armii Krajowej3129323028353433
Popiełuszki3230333129363534
Retkinia3432353331383736
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
51
113151
113146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163146
01163151
1124x3151
113151
113151
113151
113141x
01x21x41x
01x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
51
113151
113151
113151
113151A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51
113151
113151
113141x
01x21x35x54x
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
-
41
1141
1141
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A51A
11A31A50
113151
113151
113141x
01x21x41x
01x
A - kurs przez Aquapark Fala, Ogród Botaniczny, ZOO
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.