Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 15.05.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PRZYBYSZEWSKIEGO - CZAJKOWSKIEGO (0899)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Czajkowskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
rondo Sybiraków 1 1 1 1 1 1 1 1
rondo Sybiraków 2 2 2 2 2 2 2 2
Lodowa 4 4 4 4 4 4 4 4
Mechaniczna 5 5 5 5 5 5 5 5
szpital położniczy 8 8 8 8 8 8 8 8
przychodnia 9 9 9 9 9 9 9 9
Niciarniana1311131311111111
Konstytucyjna (Wi-Ma)1412141412121212
CH Tulipan1513151513131313
Sarnia1614161614141414
Śmigłego-Rydza1715171715151515
Piłsudskiego1816181816161616
Nowowęglowa1917191917171717
Kopcińskiego2119212119191919
Wysoka2220222220202020
Wodna2321232321212121
Targowa2422242422222222
Kilińskiego2523252523232323
Tuwima2725272725252525
Sienkiewicza2927293027272727
Piotrkowska3128303228282828
Gdańska3330323430303030
Pogonowskiego3532343632323232
Żeligowskiego3633353733333333
Karolewska3835373935353535
Włókniarzy4036394136363637
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)4238414338383739
Dw. Łódź Kaliska4339424439393840
Atlas Arena4440434540403941
Kowieńska45414446414140-
Krzemieniecka47424648434241-
Wileńska48434749444342-
Kusocińskiego49444850454443-
Babickiego51465052474645-
Armii Krajowej53485254494746-
Popiełuszki54495355504847-
Retkinia56515557525049-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
3454
143454
11264156
11264156
11263956
1428x3454
143454
143454
143454
143454
11264156
11264156
11264156
11264154
143444x54
1429x3454
143454
143454
2031x41x
07x36x
02x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
3454
143454
143454
143454
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
143454
143452x54
143454
143456
163654
143454
143454
1421x41x
01x21x41x
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
-
-
2454
2454
2454
143454
143454
143454
143554
143454
143454
143454
143454
143454
143454
143454
143454
143454
1421x40x
00x20x40x
-
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.