Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZAKŁADOWA - PIASTA KOŁODZIEJA NŻ (1420)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Piasta Kołodzieja NŻ 0 0 0 0 0 0 0 0
Książąt Polskich 1 1 1 1 1 1 1 1
Augustów 3 3 3 3 3 3 3 3
Czajkowskiego 4 4 4 4 4 4 4 4
rondo Sybiraków 5 5 5 5 5 5 5 5
rondo Sybiraków 6 6 6 6 6 6 6 6
rondo Inwalidów 8 8 8 8 8 8 8 8
Maszynowa1010101010101010
Widzew Stadion1212121212121212
Niciarniana1414141414141414
Konstytucyjna (Wi-Ma)1515151515151515
CH Tulipan1616161616161616
Sarnia1717171717171717
Śmigłego-Rydza1818181818181818
Piłsudskiego1919191919191919
Rodziny Grohmanów NŻ2121212121212121
Rodz. Kindermannów NŻ2222222222222222
Wysoka2323232323232323
Targowa (Planetarium)2525252525252525
Kilińskiego (EC1 Centr. Nauki)2626262626262626
Sienkiewicza2828292828282828
Piotrkowska2929302929292929
Gdańska3131323131313131
Pogonowskiego3333343333333333
Żeligowskiego3434353434343434
Włókniarzy3837393737383737
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)4039413938403939
Dw. Łódź Kaliska4140424039414040
Atlas Arena4241434140---
Kowieńska4342444241---
-----434242
-----444343
-----474645
Krzemieniecka4543464442494847
Wileńska4644474543504948
Kusocińskiego4745484644515049
Babickiego4947504846535251
Armii Krajowej5048514947545352
Popiełuszki5149525048555453
Retkinia5351545250575655
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3252
123252
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
123252
05x123252
123252
123252
123252
1222x42x
02x22x42x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3252
123252
123252
123252
1232A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A3252
123252
123252
1222x42x
02x16x35x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
2252
2252
2252A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A32A52A
12A3152
123252
123252
1222x42x
02x22x42x
A - kurs przez Aquapark Fala, Ogród Botaniczny, ZOO
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.