Linia 80

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZAKŁADOWA - HETMAŃSKA (1418)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Hetmańska 0 0 0 0 0 0 0 0
Odnowiciela 1 1 1 1 1 1 1 1
Piasta Kołodzieja NŻ 2 2 2 2 2 2 2 2
Książąt Polskich 3 3 3 3 3 3 3 3
Augustów 5 5 5 5 5 5 5 5
Czajkowskiego 6 6 6 6 6 6 6 6
rondo Sybiraków 7 7 7 7 7 7 7 7
rondo Sybiraków 8 8 8 8 8 8 8 8
rondo Inwalidów1010101010101010
Maszynowa1212121212121212
Widzew Stadion1414141414141414
Niciarniana1616161616161616
Konstytucyjna (Wi-Ma)1717171717171717
CH Tulipan1818181818181818
Sarnia1919191919191919
Śmigłego-Rydza2020202020202020
Piłsudskiego2121212121212121
Rodziny Grohmanów NŻ2323232323232323
Rodz. Kindermannów NŻ2424242424242424
Wysoka2525252525252525
Targowa (Planetarium)2727272727272727
Kilińskiego (EC1 Centr. Nauki)2828282828282828
Sienkiewicza3030313030303030
Piotrkowska3131323131313131
Gdańska3333343333333333
Pogonowskiego3535363535353535
Żeligowskiego3636373636363636
Włókniarzy4039413939403939
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)4241434140424141
Dw. Łódź Kaliska4342444241434242
Atlas Arena4443454342---
Kowieńska4544464443---
-----454444
-----464545
-----494847
Krzemieniecka4745484644515049
Wileńska4846494745525150
Kusocińskiego4947504846535251
Babickiego5149525048555453
Armii Krajowej5250535149565554
Popiełuszki5351545250575655
Retkinia5553565452595857
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3050
103050
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
10254055
103050
03x103050
103050
103050
103050
1020x40x
00x20x40x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3050
103050
103050
103050
1030A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A3050
103050
103050
1020x40x
00x14x33x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
2050
2050
2050A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A30A50A
10A2950
103050
103050
1020x40x
00x20x40x
A - kurs przez Aquapark Fala, Ogród Botaniczny, ZOO
x - od Atlas Areny do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.