Linia 76

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POPIEŁUSZKI - POPIEŁUSZKI 21 (0857)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Popiełuszki 21 0 0 0 0 0 0
Popiełuszki 1 1 1 1 1 1
Plocka 2 2 2 2 2 2
Batalionów Chłopskich 3 3 3 3 3 3
Armii Krajowej 5 5 5 5 5 5
Retkińska 7 7 7 7 7 7
Wyszyńskiego 8 8 8 8 8 8
Kusocińskiego 9 9 9 9 9 9
Retkińska111111111111
Konstantynowska131313141413
Minerska141414151514
Michałowicza151515161615
Biegunowa171616181816
Siewna191818202018
Kwiatowa201919212119
Rąbieńska212020222220
Nektarowa222121232321
Traktorowa252323262523
Kaczeńcowa262424272624
Lniana282626292825
Aleksandrowska302728312926
Kaczeńcowa 16322930333128
św. Teresy333031343229
Kaczeńcowa343132353330
św. Teresy 109353233363431
Szczecińska363334373532
cm. Szczecińska383536393734
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24_44_
042444_
04_29_4153
0517_29_41_53_
05_17294153_
05_21_41_
012141
01_21_41_
012141_
01_21_41
011729_41_53_
05_1729_4153
05_17_29_41_53
05_172941_
01_21_41
012141_
01_21_41
0121_41_
01_2142
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
04_24_41_56_
11_26_41_56_
11_26_41_56_
11_26_41_56_
11_26_41_56_
11_26_41_56_
11_26_41_56_
11_26_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_41_
01_21_42_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
54_
24_54_
24_54_
24_54_
24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_44_
04_24_43_
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.