Linia 76

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POPIEŁUSZKI - WYSZYŃSKIEGO (1610)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Wyszyńskiego 0 0 0 0 0 0
Popiełuszki 21 1 1 1 1 1 1
Popiełuszki 2 2 2 2 2 2
Plocka 3 3 3 3 3 3
Batalionów Chłopskich 4 4 4 4 4 4
Armii Krajowej 6 6 6 6 6 6
Retkińska 8 8 8 8 8 8
Wyszyńskiego 9 9 9 9 9 9
Kusocińskiego101010101010
Retkińska121212121212
Konstantynowska141414151514
Minerska151515161615
Michałowicza161616171716
Biegunowa181717191917
Siewna201919212119
Kwiatowa212020222220
Rąbieńska222121232321
Nektarowa232222242422
Traktorowa262424272624
Kaczeńcowa272525282725
Lniana292727302926
Aleksandrowska312829323027
Kaczeńcowa 16333031343229
św. Teresy343132353330
Kaczeńcowa353233363431
św. Teresy 109363334373532
Szczecińska373435383633
cm. Szczecińska393637403835
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
23_43_
032343_
03_28_4052
0416_28_40_52_
04_16284052_
04_20_24x_40_
002040
00_20_40_
002040_
00_20_40
001628_40_52_
04_1628_4052
04_16_28_40_52
04_162840_58x_
00_20_40
002040_
00_20_40
0020_40_
00_204154x_
07x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
40_
00_20_40_
00_20_40_
00_20_40_
03_23_40_55_
10_25_40_55_
10_25_40_55_
10_25_40_55_
10_25_40_55_
10_25_40_55_
10_25_40_55_
10_25_40_
00_03x_20_40_
00_20_40_
00_20_40_
00_20_40_
00_20_40_
00_20_40_
00_20_41_54x_
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
53_
23_53_
23_53_
23_53_
23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_43_
03_23_42_54x_
-
x - od Popiełuszki 21 do zaj. Nowe Sady: Maratońską, Waltera-Janke, Nowe Sady
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.