Linia 66
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.04.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŁAGIEWNICKA - KUROPATWIA NŻ
(1559)
Czas przejazdu do:
min
Kuropatwia NŻ
0
Łagiewnicka 292 NŻ
1
Pszczelna NŻ
2
Przepiórcza NŻ
3
Dw. Łódź Arturówek NŻ
4
Sowińskiego
6
Morelowa NŻ
7
Litewska NŻ
8
r. Powstańców 1863r.
10
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
58
56
17
54
09
36
59
24
54
20
11
11
59
44
35
55
25
49
13
37
01
25
49
17
47
10
52
52
52
-
02
02
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
47
47
56
47
47
55
44
47
47
47
57
57
57
57
57
57
57
57
57
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
57
47
47
-
14
47
47
47
47
57
-
01
54
-
01
57
57
57
57
57
-
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.