Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PRYNCYPALNA - MOCNA NŻ
(0876)
Czas przejazdu do:
min
min
Mocna NŻ
0
0
Bartoszewskiego NŻ
1
1
Świetlicowa
2
2
Morska
3
3
3 Maja
6
5
Pabianicka
8
7
Świętojańska NŻ
10
9
Darniowa NŻ
12
11
Rozwojowa
13
12
Prądzyńskiego
14
13
Czahary
15
14
Zenitowa
16
15
Zwrotnikowa
17
16
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
19
18
Prądzyńskiego
21
20
Jana Pawła II
23
22
r. Lotników Lwowskich
24
23
Zaolziańska
26
25
Karpacka
28
27
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33
15
54
17
49
16
44
12
44
07
44
12
44
17
02
29
00
29
00
34
58
34
58
40
15
42
17
42
13
43
08
38
13
59
33
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33
13
53
32
12
52
32
12
52
32
12
52
32
12
54
34
14
54
34
14
54
34
13
53
33
13
53
33
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
32
12
52
32
12
52
32
12
52
32
12
52
32
12
52
32
12
52
32
13
53
33
13
53
33
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.