Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KONGRESOWA - JUTRZENKI
(1645)
Czas przejazdu do:
min
min
min
Jutrzenki
0
0
0
Pryncypalna NŻ
1
1
1
Mieszkalna
2
2
2
Kosynierów Gdyńskich NŻ
3
3
3
Mocna NŻ
5
5
4
Bartoszewskiego NŻ
6
6
5
Świetlicowa
7
7
6
Morska
8
8
7
3 Maja
11
10
9
Pabianicka
13
12
11
Świętojańska NŻ
15
14
13
Darniowa NŻ
17
16
15
Rozwojowa
18
17
16
Prądzyńskiego
19
18
17
Czahary
20
19
18
Zenitowa
21
20
19
Zwrotnikowa
22
21
20
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
24
23
22
Prądzyńskiego
26
25
24
Jana Pawła II
28
27
26
r. Lotników Lwowskich
29
28
27
Zaolziańska
31
30
29
Karpacka
33
32
31
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
28
10
49
12
44
11
39
07
39
02
39
07
39
12
57
24
55
24
55
29
53
29
53
35
10
37
12
37
08
38
03
33
08
54
28
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
29
09
49
28
08
48
28
08
48
28
08
48
28
08
50
30
10
50
30
10
50
30
09
49
29
09
49
29
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
28
08
48
28
08
48
28
08
48
28
08
48
28
08
48
28
08
48
28
09
49
29
09
49
29
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.