Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PRYNCYPALNA - KOSYNIERÓW GDYŃSKICH NŻ
(0873)
Czas przejazdu do:
min
min
Kosynierów Gdyńskich NŻ
0
0
Mieszkalna
1
1
Pryncypalna NŻ
2
2
Jutrzenki
3
3
Tuszyńska NŻ
4
4
Kurczaki
6
6
cm. Rzgowska
8
7
Dw. Łódź Chojny
10
9
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
12
47
27
55
09
49
12
45
12
40
08
40
03
40
08
40
13
58
25
56
25
56
30
54
30
54
36
11
38
12
37
07
37
02
32
07
53
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
13
47
27
34
07
47
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
48
28
08
48
28
08
48
28
07
47
27
07
47
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
12
44
47
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
06
46
26
07
47
27
07
47
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.