Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PABIANICKA - JANA PAWŁA II
(0692)
Czas przejazdu do:
min
min
Jana Pawła II
0
0
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
1
1
Prądzyńskiego
2
2
Prądzyńskiego
3
3
Zwrotnikowa
5
5
Zenitowa
6
6
Czahary
8
8
Prądzyńskiego NŻ
9
9
Rozwojowa
10
10
Darniowa NŻ
11
11
Świętojańska NŻ
12
12
Pabianicka
14
14
Dubois
15
15
3 Maja
16
16
Morska
18
18
Świetlicowa
19
19
Bartoszewskiego NŻ
20
20
Mocna NŻ
21
21
Kosynierów Gdyńskich NŻ
22
22
Mieszkalna
23
23
Pryncypalna NŻ
24
24
Jutrzenki
25
25
Tuszyńska NŻ
26
26
Kurczaki
28
28
cm. Rzgowska
30
29
Dw. Łódź Chojny
32
31
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
05
47
27
50
23
50
18
46
18
41
18
46
18
51
36
03
34
03
34
08
32
08
32
14
49
16
50
15
45
15
40
10
45
31
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
05
45
25
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
26
06
46
26
06
46
26
06
45
25
05
45
25
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
25
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
45
25
05
45
25
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.