Linia 61

ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 22.12.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: STAFFA - SZKOŁA (ZGIERZ) (3241)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
szkoła (Zgierz) 0 0 0 0 0 0
przychodnia (Zgierz) 1 1 1 1 1 1
Boya-Żeleńskiego (Zgierz) 2 2 2 2 2 2
Sezam (Zgierz) 3 3 3 3 3 3
Tuwima (Zgierz) 5 4 4 4 4 5
Parzęczewska (Zgierz) 6 5 5 5 5 6
Łęczycka (Zgierz) 9 7 7 7 7 9
Pi±tkowska (Zgierz)10 8 8 8 810
szkoła nr 1 (Zgierz)131010111012
Piłsudskiego (Zgierz)141111121113
Dubois (Zgierz)151212131214
plac Kilińskiego (Zgierz)171414151416
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)181515161517
Spacerowa (Zgierz)201616181618
Sierakowskiego (Zgierz)211717191820
Łagiewnicka (Zgierz) #221818201921
Okólna 244231919212022
Secesyjna242020222123
Antyczna252121232224
Łagiewnicka262222242325
Łagiewniki272323252426
sanatorium302626282729
Nowaka Jeziorańskiego322828302931
Wiewiórcza332929313032
Rogowska343030323133
Warszawska363132343235
Woskowa373233353336
Wypoczynkowa383334363437
Strykowska393435373538
Inflancka413637393740
Wojska Polskiego443840423942
Smutna453941434043
¬ródłowa484144464245
rondo Solidarno¶ci494245474346
Rewolucji 1905 r.504346484447
Narutowicza514447494548
Dw. ŁódĽ Fabryczna524548504649
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
42
023252
1343
1353
1030
0131
23
2353
143658
35
062749
1349
19
05
0130
13
0230
09
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
05
05
03
03
03
11
11
18
18
22
23
23
23
27
27
27
22
19
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
05
05
03
03
07
07
10
10
10
10
10
10
19
19
19
14
12
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.