Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: 1 MAJA - DUBOIS (ZGIERZ)
(3032)
Czas przejazdu do:
min
min
Dubois (Zgierz)
0
0
Piłsudskiego (Zgierz)
2
1
szkoła nr 1 (Zgierz)
4
3
Pi±tkowska (Zgierz)
7
5
Łęczycka (Zgierz)
8
6
Parzęczewska (Zgierz)
11
8
Tuwima (Zgierz)
12
9
Sezam (Zgierz)
13
10
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
14
11
przychodnia (Zgierz)
15
12
szkoła (Zgierz)
16
13
Os. 650-lecia (Zgierz)
17
14
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
18
15
W dni robocze
W soboty
W niedziele i ¶więta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
15
40
10
34
59
25
55
35
54
14
43
13
05
05
35
56
18
40
17
48
09
32
54
28
58
46
35
03
44
33
01
38
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
35
36
39
39
39
50
50
56
55
56
56
54
54
59
55
55
47
47
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
36
36
35
35
43
43
43
43
43
43
43
43
50
50
48
43
40
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.