Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: OKÓLNA - SECESYJNA NŻ
(1853)
Czas przejazdu do:
min
min
Secesyjna NŻ
0
0
Okólna 244
2
2
Łagiewnicka (Zgierz) #
3
3
Sierakowskiego (Zgierz)
4
4
Spacerowa (Zgierz)
5
5
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)
6
6
pl. Kilińskiego (Zgierz)
7
7
Dubois (Zgierz)
9
9
Piłsudskiego (Zgierz)
11
10
szkoła nr 1 (Zgierz)
13
12
Pi±tkowska (Zgierz)
16
14
Łęczycka (Zgierz)
17
15
Parzęczewska (Zgierz)
20
17
Tuwima (Zgierz)
21
18
Sezam (Zgierz)
22
19
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
23
20
przychodnia (Zgierz)
24
21
szkoła (Zgierz)
25
22
Os. 650-lecia (Zgierz)
26
23
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
27
24
W dni robocze
W soboty
W niedziele i ¶więta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15
06
31
01
25
50
16
46
26
45
05
34
04
56
56
26
47
09
31
08
39
00
23
45
19
49
37
26
54
35
24
52
29
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
30
30
30
41
41
47
46
47
47
45
45
50
46
46
38
38
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
27
27
26
26
34
34
34
34
34
34
34
34
41
41
39
34
31
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.