Linia 55

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.02.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TATRZAŃSKA - GROTA-ROWECKIEGO (1162)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Grota-Roweckiego 0 0 0 0 0 0
Śmigłego-Rydza 3 3 3 3 3 3
Milionowa 7 6 7 7 6 6
Przędzalniana10 71010 7 7
ŁSSE12 91212 9 9
Kilińskiego131013131010
Sienkiewicza151215151212
Piotrkowska191419191414
Wólczańska211521211515
Radwańska (kampus PŁ)221622221616
Wróblewskiego (kampus PŁ)241824241818
Skrzywana262026261919
Politechniki272127272020
Jana Pawła II302330292222
Nowe Sady 322532312424
Obywatelska 106332633322525
Elektronowa342734332626
Maratońska362936352828
Obywatelska373037362929
Maratońska393138373031
Zagrodniki403239383132
Wyszyńskiego423441403334
Babickiego453744433637
Armii Krajowej473946453738
Retkinia Kusocińskiego494148473940
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
45_
31_55_
16_35_47_58_
11_23_3547_59_
11_26_35x_44_
00x_06_28_46_
0424_44_
04_24_44_
04_24_44
04_24_41_
01_12_23_35_47_59_
11_2335_47_59_
11_23_35_47_59_
12_22x_32_4959x_
09_29_49_
09_19x_29_49_
09_2949_
09_29_59_
19x_29_
19x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
38_
18_48_
18_48_
08_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
09_29_49_
08_28_48_
08_28_48_
08_28_48_
08_28_48_
08_28_58_
06x_28_50x_
26x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_58_
28_39x_59x_
29x_
x - od Nowe Sady do zaj. Nowe Sady
-kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.